Series
Ratings
197
Haikyu!! To the TopRated ★ 5.0
Demon SlayerRated ★ 5.0
Good DoctorRated ★ 1.0
The Good DoctorRated ★ 3.0
My ID is Gangnam BeautyRated ★ 0.5
The World of the MarriedRated ★ 2.0- The Seven Deadly Sins: Signs of Holy WarRated ★ 3.0
Juni Taisen: Zodiac WarRated ★ 3.0
Ms. Koizumi Loves Ramen NoodlesRated ★ 1.5
OverlordRated ★ 0.5
Restaurant to Another WorldRated ★ 3.5
Magical Girl OreRated ★ 3.0
That Time I Got Reincarnated as a SlimeRated ★ 5.0
Kaguya-sama: Love is WarRated ★ 2.0
One Punch Man Season 2Rated ★ 3.0
Recovery of an MMO JunkieRated ★ 3.5
Himouto! Umaru-chanRated ★ 3.0
Miss Kobayashi's Dragon MaidRated ★ 5.0
School BabysittersRated ★ 4.5
Teasing Master Takagi-sanRated ★ 3.5