Movies
Ratings
162
Man of WillRated ★ 4.0
Steel RainRated ★ 2.5
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.5
Now You See Me 2Rated ★ 4.0
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 2.0
Star Trek: BeyondRated ★ 3.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.5
Finding DoryRated ★ 4.5
Doctor StrangeRated ★ 3.5
The WailingRated ★ 3.5
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
The ThroneRated ★ 3.0
InterstellarRated ★ 4.0
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
A Single RiderRated ★ 4.5
The Age of ShadowsRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.5
La La LandRated ★ 5.0
Seoul StationRated ★ 3.0
I Saw the DevilRated ★ 4.0