Movies
Ratings
177
A Good Day to Die HardRated ★ 5.0
Running ManRated ★ 4.0
SwiriRated ★ 4.0
50 First DatesRated ★ 4.0
Ghost HouseRated ★ 2.0
PunchRated ★ 3.0
The SuspectRated ★ 5.0
Terminator SalvationRated ★ 3.0
The Spy: Undercover OperationRated ★ 4.0
TyphoonRated ★ 2.0
A Frozen FlowerRated ★ 3.0
My Boss, My TeacherRated ★ 4.0
House of WaxRated ★ 3.0
FluRated ★ 5.0
The Texas Chainsaw MassacreRated ★ 2.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 2.0
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 4.0
MontageRated ★ 4.0
HindsightRated ★ 3.0- She s On DutyRated ★ 4.0