Series
Ratings
41
Jujutsu KaisenRated ★ 4.0
Chainsaw ManRated ★ 4.0
Kaiju No. 8Rated ★ 3.5
Silicon ValleyRated ★ 4.0
True DetectiveRated ★ 3.0
True DetectiveRated ★ 4.0
DexterRated ★ 4.0
DexterRated ★ 4.0
DexterRated ★ 5.0
DexterRated ★ 5.0
DexterRated ★ 5.0
DexterRated ★ 4.0- DexterRated ★ 5.0
DexterRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0- Unanswered questionsRated ★ 4.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
Demon SlayerRated ★ 4.0
The Promised NeverlandRated ★ 5.0
Junji Ito CollectionRated ★ 3.5