Titles you rated
CinderellaRated ★ 3.5
Valerian and the City of a Thousand PlanetsRated ★ 3.5
Christopher RobinRated ★ 2.5
Ready Player OneRated ★ 3.5
Pacific Rim: UprisingRated ★ 3.5
A Monster CallsRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 3.5
A Silent VoiceRated ★ 3.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.5
Incredibles 2Rated ★ 3.5
Ralph Breaks the InternetRated ★ 3.5
Thor: RagnarokRated ★ 3.5
X-Men: ApocalypseRated ★ 3.5
Hidden FiguresRated ★ 3.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.5
Alice Through the Looking GlassRated ★ 3.5
Beauty and the BeastRated ★ 3.5
ArrivalRated ★ 3.0
Let Me InRated ★ 2.5
I Feel PrettyRated ★ 3.0