Titles you rated
- Highway StarRated ★ 4.0
BlindnessRated ★ 4.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
Evan AlmightyRated ★ 3.5
The Social NetworkRated ★ 3.5
Love So DivineRated ★ 4.0
Despicable MeRated ★ 4.0
Man of SteelRated ★ 4.0
The Secret World of ArriettyRated ★ 4.0
The Time Traveler's WifeRated ★ 4.0
The Hunger GamesRated ★ 3.5
RED 2Rated ★ 3.5
The Cat ReturnsRated ★ 4.0
Crying Out Love in the Center of the WorldRated ★ 4.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.5
He's on DutyRated ★ 4.0
Perfect NumberRated ★ 3.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.5
HostelRated ★ 2.5
Terminator SalvationRated ★ 3.5