Movies
Ratings
377
17 AgainRated ★ 4.0
Barefoot GibongRated ★ 4.0
CloserRated ★ 4.0
Notting HillRated ★ 5.0
Bride WarsRated ★ 3.5
UnbowedRated ★ 3.0
P.S. I Love YouRated ★ 5.0
The Fault in Our StarsRated ★ 4.5
ShameRated ★ 4.0
Nymphomaniac: Vol. IIRated ★ 4.0
Nymphomaniac: Vol. IRated ★ 4.0
LeonRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 5.0
Sleeping BeautyRated ★ 3.5
V for VendettaRated ★ 4.0
Last VegasRated ★ 4.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 2.0
Ginger & RosaRated ★ 3.0
IdentityRated ★ 3.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.0