Movies
Ratings
20
Letters to JulietRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 5.0
TangledRated ★ 3.0
SkyfallRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 5.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0
TwilightRated ★ 3.0
The Devil Wears PradaRated ★ 2.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 2.0
SpellboundRated ★ 2.0
Love 911Rated ★ 2.0
InceptionRated ★ 3.0
Mamma Mia!Rated ★ 5.0
ShooterRated ★ 2.0
RatatouilleRated ★ 3.0
HulkRated ★ 2.0
Love & Other DrugsRated ★ 5.0