Titles you rated
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 5.0
MossRated ★ 5.0
Like for LikesRated ★ 5.0
Confession of MurderRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 5.0
The Terror LiveRated ★ 2.0
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 5.0
I Saw the DevilRated ★ 5.0
Nameless GangsterRated ★ 5.0
Mr. GoRated ★ 2.0
Hello GhostRated ★ 3.0
South BoundRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 5.0
BlindRated ★ 4.0
The NeighborsRated ★ 3.0
The Way HomeRated ★ 5.0
The Yellow SeaRated ★ 5.0
Dancing QueenRated ★ 5.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0