Titles you rated
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 4.5
WickedRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.0
Alien: RomulusRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 2.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.5
A Tale of Two SistersRated ★ 4.5
Late Night With the DevilRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 5.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.0
MoneyballRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 4.5
Ready Player OneRated ★ 4.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 3.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 4.0
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 4.0