Series
Ratings
120- DoubtRated ★ 5.0
The WhirlwindRated ★ 2.5
First LoveRated ★ 4.0
Parasyte: The GreyRated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.5- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.5
Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 4.5- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 5.0
MovingRated ★ 4.5
The Office Blind DateRated ★ 1.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 2.0
Demon SlayerRated ★ 4.5
Wednesday Season 1Rated ★ 4.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 3.5
The Interest of LoveRated ★ 2.5