Titles you rated
CapernaumRated ★ 3.5
Worst WomanRated ★ 4.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.5
Deadpool 2Rated ★ 3.5
Black PantherRated ★ 3.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
Alien: CovenantRated ★ 2.5
Baby DriverRated ★ 4.0
Shall We Dance?Rated ★ 3.5
Scarlet InnocenceRated ★ 1.5
ArrivalRated ★ 4.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.0
Thor: RagnarokRated ★ 4.0
Justice LeagueRated ★ 2.0
CocoRated ★ 4.5
Cheese in the TrapRated ★ 0.5
DunkirkRated ★ 3.0
Little ForestRated ★ 4.0
AnnihilationRated ★ 2.0
Ready Player OneRated ★ 3.0