Titles you rated
Gurren LagannRated ★ 5.0
Kill la KillRated ★ 4.5
Cheese in the TrapRated ★ 1.0
Devilman: CrybabyRated ★ 3.0
Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 4.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.5- Midnight Diner Season 1Rated ★ 2.5
Game of Thrones Season 5Rated ★ 4.0
Marvel's Agent CarterRated ★ 3.5
Reply 1994Rated ★ 4.0
The LegendRated ★ 2.0
Hwang Jin YiRated ★ 4.0
Sang Doo! Let's Go to SchoolRated ★ 2.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 4.0
Rustic PeriodRated ★ 4.0
Winter SonataRated ★ 4.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.0
Dream HighRated ★ 4.5
Something Happened in BaliRated ★ 4.0
Couple or TroubleRated ★ 5.0