Movies
Ratings
126
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 3.0
ApocalyptoRated ★ 4.0
Spider-Man 2Rated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
Batman ReturnsRated ★ 5.0
GladiatorRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 5.0
Ip ManRated ★ 4.0
Wallace & Gromit: The Curse of the Were-RabbitRated ★ 5.0
ShrekRated ★ 5.0
Star TrekRated ★ 5.0
Il MareRated ★ 3.0
MadagascarRated ★ 5.0
The Bourne SupremacyRated ★ 4.0
Alice in WonderlandRated ★ 4.0
Neon Genesis Evangelion: Death & RebirthRated ★ 4.0
The Phantom of the OperaRated ★ 4.0
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 4.0
When Romance Meets DestinyRated ★ 4.0