Movies
Ratings
31
The Way HomeRated ★ 3.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
Life of PiRated ★ 2.5- WishRated ★ 3.0
FlippedRated ★ 5.0
Summer WarsRated ★ 3.5
The AttorneyRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 3.5
About TimeRated ★ 4.0
No Longer HeroineRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 5.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 5.0
Home AloneRated ★ 3.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 5.0
SilencedRated ★ 5.0
The Devil Wears PradaRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 5.0
Black SwanRated ★ 2.0