Titles you rated
Cloudy with a Chance of Meatballs 2Rated ★ 5.0
Alvin and the Chipmunks: ChipwreckedRated ★ 5.0
The Day After TomorrowRated ★ 5.0
PaprikaRated ★ 4.0
Walking With DinosaursRated ★ 3.0
Rush HourRated ★ 3.0
Crush and BlushRated ★ 3.0
Inside ManRated ★ 3.0
The CoreRated ★ 5.0
DinotasiaRated ★ 5.0
Fantastic FourRated ★ 5.0
The Time Traveler's WifeRated ★ 5.0
Ninja AssassinRated ★ 3.0
High School Musical 2Rated ★ 3.0
HelplessRated ★ 5.0
You're NextRated ★ 3.0
The Spiderwick ChroniclesRated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 5.0
HindsightRated ★ 5.0