Titles you rated
I Saw the DevilRated ★ 5.0
Transporter 2Rated ★ 4.0
Running TurtleRated ★ 4.0
Die Hard: With a VengeanceRated ★ 4.0
My Neighbor TotoroRated ★ 4.0
Independence DayRated ★ 3.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
Saw IVRated ★ 4.0
The Day After TomorrowRated ★ 4.0
The Yellow SeaRated ★ 4.0
Nameless GangsterRated ★ 3.0
New WorldRated ★ 4.0
WALL-ERated ★ 4.0
Men in BlackRated ★ 4.0
Live Free or Die HardRated ★ 5.0
Secret ReunionRated ★ 4.0
Transporter 3Rated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 3.0
Scandal MakersRated ★ 3.0
A Werewolf BoyRated ★ 3.0