Titles you rated
ElementalRated ★ 4.5
The FlashRated ★ 4.0
The First Slam DunkRated ★ 4.5
The Imitation GameRated ★ 4.0
The Witch: Part 2. The Other OneRated ★ 3.0
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 3.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.0
Top Gun: MaverickRated ★ 5.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 4.0
Jurassic World: DominionRated ★ 3.0
The RoundupRated ★ 4.0
tick, tick...Boom!Rated ★ 4.0
EternalsRated ★ 3.5
DuneRated ★ 4.5
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 4.0
Escape from MogadishuRated ★ 3.0
White ChicksRated ★ 3.5
Black WidowRated ★ 4.0
CruellaRated ★ 4.0
SoulRated ★ 4.5