Movies
Ratings
60
La La LandRated ★ 3.0
The KingRated ★ 4.0
HerRated ★ 4.0
My Girlfriend Is an AgentRated ★ 3.5
FrozenRated ★ 3.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 5.0
Woman in GoldRated ★ 5.0
C'est Si BonRated ★ 3.5
Big Hero 6Rated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 3.5
Ode to My FatherRated ★ 4.5
UpRated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.5
Spirited AwayRated ★ 4.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.0
TwilightRated ★ 3.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 5.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.5
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0