Titles you rated
ZombielandRated ★ 2.0
InterstellarRated ★ 5.0
BuriedRated ★ 3.5
Teenage Mutant Ninja TurtlesRated ★ 2.5
The CallRated ★ 4.0
Schindler's ListRated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 4.5
AnnabelleRated ★ 3.0
Another Cinderella StoryRated ★ 3.0
Ju-on: The Grudge 2Rated ★ 2.5
LucyRated ★ 3.5
Bring It On AgainRated ★ 2.5
Ju-on: The Curse 2Rated ★ 3.0
Villain and WidowRated ★ 1.5
The ReapingRated ★ 2.0
Premium RushRated ★ 3.5
Easy ARated ★ 3.0
The VowRated ★ 4.5
Lady and the TrampRated ★ 4.0
The Smurfs 2Rated ★ 3.0