Series
Ratings
91
Hello, Franceska Season 3Rated ★ 4.0
The King Dae JoyoungRated ★ 2.5
Emperor Wang GunRated ★ 3.0
SandglassRated ★ 3.0
Jang Hee BinRated ★ 3.5
Hwang Jin YiRated ★ 3.0
Vampire ProsecutorRated ★ 4.0
God's QuizRated ★ 4.0
A New LeafRated ★ 5.0
Dr. JinRated ★ 2.0
Keu Keu Island's SecretRated ★ 3.0
Myung Wol the SpyRated ★ 1.5
God's Quiz Season 2Rated ★ 4.0- Emperor of the SeaRated ★ 4.0
IRIS 2Rated ★ 2.0- Ullabulla BluejjangRated ★ 3.0
Three DaysRated ★ 3.0
Thousand Years of LoveRated ★ 4.0
Queen In-hyun's ManRated ★ 5.0
God's QuizRated ★ 4.5