Titles you rated
 Cloudy with a Chance of Meatballs 2Rated ★ 2.5 Cloudy with a Chance of Meatballs 2Rated ★ 2.5
 Finding DoryRated ★ 3.5 Finding DoryRated ★ 3.5
 MoanaRated ★ 3.0 MoanaRated ★ 3.0
 CocoRated ★ 5.0 CocoRated ★ 5.0
 Inside OutRated ★ 2.5 Inside OutRated ★ 2.5
 Incredibles 2Rated ★ 4.0 Incredibles 2Rated ★ 4.0
 Spirits' HomecomingRated ★ 3.5 Spirits' HomecomingRated ★ 3.5
 TunnelRated ★ 3.5 TunnelRated ★ 3.5
 Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5 Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5
 Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.0 Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.0
 Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 4.0 Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 4.0
 Captain America: Civil WarRated ★ 3.5 Captain America: Civil WarRated ★ 3.5
 Ant-ManRated ★ 4.0 Ant-ManRated ★ 4.0
 Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.5 Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.5
 Life of PiRated ★ 3.5 Life of PiRated ★ 3.5
- ザ・タイタニックRated ★ 4.5
 A Silent VoiceRated ★ 5.0 A Silent VoiceRated ★ 5.0
 HancockRated ★ 3.0 HancockRated ★ 3.0
 The Amazing Spider-ManRated ★ 0.5 The Amazing Spider-ManRated ★ 0.5
 Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal SkullRated ★ 2.5 Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal SkullRated ★ 2.5