Titles you rated
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 5.0
The Beauty InsideRated ★ 4.5
The Legend of TarzanRated ★ 3.0
Black PantherRated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 5.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
The TerminalRated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 5.0
BigRated ★ 4.0
Bicentennial ManRated ★ 4.0
Aladdin and the King of ThievesRated ★ 2.0
AladdinRated ★ 5.0
JumanjiRated ★ 5.0
HookRated ★ 5.0
RentRated ★ 5.0
Like You Know It AllRated ★ 5.0
The HostRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 5.0
BlindnessRated ★ 5.0
The KingRated ★ 3.0