Movies
Ratings
96
Shrek Forever AfterRated ★ 3.0
ApocalyptoRated ★ 5.0
MadagascarRated ★ 4.0
The TerminatorRated ★ 4.0
Shrek 2Rated ★ 3.0
Tabloid TruthRated ★ 5.0
PompeiiRated ★ 5.0
Evan AlmightyRated ★ 4.0
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 5.0
High School Musical 3: Senior YearRated ★ 5.0
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 5.0
Drunken MasterRated ★ 3.0
High School MusicalRated ★ 5.0
Home Alone 3Rated ★ 5.0
Billy ElliotRated ★ 5.0
Bee MovieRated ★ 3.0
MatildaRated ★ 5.0
Ice AgeRated ★ 3.0
Don't Cry for Me, SudanRated ★ 5.0
Alvin and the ChipmunksRated ★ 3.0