Movies
Ratings
513
VenomRated ★ 5.0
Knives OutRated ★ 4.5
The UnjustRated ★ 3.5
Chungking ExpressRated ★ 4.5
ExitRated ★ 2.0
Inside MenRated ★ 3.5
Jerry MaguireRated ★ 3.0
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 1.5
Night at the Museum: Secret of the TombRated ★ 2.5
The Maze RunnerRated ★ 3.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 3.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 2.5
Inside OutRated ★ 5.0
National TreasureRated ★ 2.5
Back to the Future Part IIRated ★ 3.5
21Rated ★ 3.0
Die HardRated ★ 3.5
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 2.5