Movies
Ratings
84
La La LandRated ★ 4.5
Midnight SunRated ★ 4.5
FlippedRated ★ 4.0
Architecture 101Rated ★ 3.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 5.0
Our TimesRated ★ 4.0
Baby DriverRated ★ 5.0
Now You See Me 2Rated ★ 5.0
Man of SteelRated ★ 1.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 4.0
Slumdog MillionaireRated ★ 3.0
Like MikeRated ★ 3.0
ConstantineRated ★ 2.0
Glory RoadRated ★ 5.0
Coach CarterRated ★ 5.0
Non-StopRated ★ 5.0
PunchRated ★ 4.0
District 13: UltimatumRated ★ 5.0
WantedRated ★ 4.0
District B13Rated ★ 5.0