Movies
Ratings
93
ClickRated ★ 5.0
WantedRated ★ 5.0
Fight Back to SchoolRated ★ 4.0
Forbidden City CopRated ★ 5.0
The GameRated ★ 5.0
Hot Shots!Rated ★ 5.0
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 4.0
Justice, My Foot!Rated ★ 5.0
Mr. Bean's HolidayRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 4.0
BladeRated ★ 4.0
Legend of the DragonRated ★ 5.0
Now You See MeRated ★ 5.0
Yes ManRated ★ 5.0
Blade RunnerRated ★ 4.0
The Whole Nine YardsRated ★ 4.0- ChangeRated ★ 4.0
Sixty Million Dollar ManRated ★ 5.0
Midnight in ParisRated ★ 4.0
Primal FearRated ★ 5.0