Titles you rated
WestworldRated ★ 4.0- Men on a MissionRated ★ 4.0
PinocchioRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 4.0- Naruto ShippūdenRated ★ 5.0
Good DoctorRated ★ 4.0
One Punch Man Season 2Rated ★ 5.0
One Punch ManRated ★ 5.0
ERASEDRated ★ 5.0
Two You Project - Sugar ManRated ★ 4.0
My Little TelevisionRated ★ 4.0
Dream High 2Rated ★ 4.0- Money's Warfare: Bonus RoundRated ★ 3.5
The Greatest LoveRated ★ 4.0
Dream HighRated ★ 4.0
Money's WarfareRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 8Rated ★ 3.0
Game of Thrones Season 7Rated ★ 3.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 3.0