Titles you rated
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 5.0
The Lion KingRated ★ 4.0
Back to the Future Part IIIRated ★ 5.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 4.0
Home AloneRated ★ 5.0
Percy Jackson: Sea of MonstersRated ★ 2.0
Cinema ParadisoRated ★ 4.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 5.0
The Truman ShowRated ★ 5.0
EquilibriumRated ★ 5.0
ConstantineRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 5.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
JumanjiRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0