Titles you rated
Worlds ApartRated ★ 5.0
Straight Outta ComptonRated ★ 3.5
The Maze RunnerRated ★ 3.0
The MartianRated ★ 4.0
Now You See Me 2Rated ★ 4.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 3.5
Doctor StrangeRated ★ 4.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.5
La La LandRated ★ 4.0
Get OutRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 3.5
AssassinationRated ★ 3.5
Inside MenRated ★ 4.5
The GiverRated ★ 3.5
Attila MarcelRated ★ 4.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.5
The Hunger GamesRated ★ 5.0
BlindnessRated ★ 3.0
Omae Umasou Da naRated ★ 3.5
The Science of SleepRated ★ 3.5