Movies
Ratings
143
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.5
The Dark KnightRated ★ 2.5
OculusRated ★ 1.0
Journey to the Center of the EarthRated ★ 3.0
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 3.0
The ClientRated ★ 2.0
The Spy: Undercover OperationRated ★ 3.0
Man on the EdgeRated ★ 2.0
Cold EyesRated ★ 2.0
Hide and SeekRated ★ 3.0
HopeRated ★ 3.0
Forrest GumpRated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 2.0
I Am LegendRated ★ 2.0
Lazy hitchhikers' tour de europeRated ★ 4.0
Monsters UniversityRated ★ 3.0
The Bucket ListRated ★ 5.0
Another FamilyRated ★ 3.0
Miss GrannyRated ★ 2.0
Tabloid TruthRated ★ 3.0