Series
Ratings
110
SignalRated ★ 5.0
10 Things I Hate About YouRated ★ 4.5
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 3.5
Empress KiRated ★ 4.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.5- Land of RainRated ★ 4.0
ElephantRated ★ 3.0
Pride and PrejudiceRated ★ 4.5- The PeakRated ★ 4.0
Give Me FoodRated ★ 4.5
The MusicalRated ★ 3.0
PinocchioRated ★ 4.5
The Night WatchmanRated ★ 4.0
My Lovely GirlRated ★ 3.0
Vampire IdolRated ★ 3.5- Jungle Fish Season 2Rated ★ 4.0
When a Man Falls in LoveRated ★ 2.5- Dating Agency: CyranoRated ★ 3.5
The King's DoctorRated ★ 4.5
Glory JaneRated ★ 3.5