Titles you rated
The NeighborsRated ★ 4.5
AssassinationRated ★ 5.0
Innocent WitnessRated ★ 3.0
The Age of ShadowsRated ★ 5.0
Jerry MaguireRated ★ 5.0
50/50Rated ★ 4.0
The President's BarberRated ★ 4.0
A Taxi DriverRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 3.5
Ode to My FatherRated ★ 4.0
John CarterRated ★ 3.0
Northern Limit LineRated ★ 3.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.0
Battlefield HeroesRated ★ 3.5
Taken 2Rated ★ 3.0
The Time Traveler's WifeRated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 2.0
WonderRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 4.0
Memoir of a MurdererRated ★ 3.5