Series
Ratings
13
Dr. RomanticRated ★ 5.0
That Time I Got Reincarnated as a SlimeRated ★ 5.0- InuYashaRated ★ 3.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 3.0- InuYashaRated ★ 3.5
- InuYashaRated ★ 3.5
Welcome to Waikiki Season 2Rated ★ 3.0
Padam PadamRated ★ 4.0
Welcome to Waikiki Season 1Rated ★ 3.0
Dining TogetherRated ★ 0.5
Your Lie in AprilRated ★ 4.0- Black Rubber ShoesRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0