Movies
Ratings
87
After EarthRated ★ 2.5
Ender's GameRated ★ 4.5
ChefRated ★ 4.5
Mirror MirrorRated ★ 5.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 5.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 5.0
Tamako Love StoryRated ★ 3.5
Johnny ExpressRated ★ 4.5- I'm Sorry I'm PatheticRated ★ 2.0
One Week FriendsRated ★ 3.0- SeasonsRated ★ 2.0
Wotakoi: Love Is Hard for OtakuRated ★ 2.0
Sky of LoveRated ★ 2.0
L-DK: Two Loves, Under One RoofRated ★ 3.0
Teen BrideRated ★ 3.0
Mischievous Kiss The Movie: High SchoolRated ★ 0.5
My Rainy DaysRated ★ 3.0
The Liar and His LoverRated ★ 2.0- Peach GirlRated ★ 3.0
I've Always Liked YouRated ★ 4.0