Series
Ratings
15
We Married as a Job!Rated ★ 5.0
Band of BrothersRated ★ 5.0
Assassination ClassroomRated ★ 4.5
Assassination ClassroomRated ★ 4.5
Tokyo Ghoul √ARated ★ 4.5
Tokyo GhoulRated ★ 5.0- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
My Hero AcademiaRated ★ 3.5
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0
Abnormal SummitRated ★ 3.5- Midnight Diner Season 3Rated ★ 4.0
- Midnight Diner Season 2Rated ★ 4.0
- Midnight Diner Season 1Rated ★ 4.5
- Men on a MissionRated ★ 4.0