Titles you rated
A Chinese Ghost Story: The Tsui Hark AnimationRated ★ 3.5
20th Century Boys - Chapter 1: Beginning of the EndRated ★ 1.5
Bedtime StoriesRated ★ 2.5
Ju-on: The CurseRated ★ 3.5
Sinbad: Legend of the Seven SeasRated ★ 3.5
The Ten CommandmentsRated ★ 3.5
The IsleRated ★ 2.0
MouseHuntRated ★ 4.0
The ESP CoupleRated ★ 2.0
Speed RacerRated ★ 3.5
The Piano TeacherRated ★ 4.0
My Super Ex-GirlfriendRated ★ 3.5
Man on a LedgeRated ★ 3.5
Horror Stories 2Rated ★ 3.0
Two MoonsRated ★ 1.0
Butch Cassidy and the Sundance KidRated ★ 3.0
Final Destination 5Rated ★ 3.5
Kick-Ass 2Rated ★ 3.0
An Ethics LessonRated ★ 3.0- Les MisérablesRated ★ 3.0