Titles you rated
The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0
His and Her CircumstancesRated ★ 4.5
Descendants of the SunRated ★ 5.0
SignalRated ★ 5.0
Cheo Yong Season 2Rated ★ 4.5
Cheo YongRated ★ 4.0
History of a SalarymanRated ★ 4.5
LIAR GAMERated ★ 4.0
Road No. 1Rated ★ 4.0
SpartacusRated ★ 5.0
PastaRated ★ 4.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.0
Lights and ShadowsRated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0
The Greatest LoveRated ★ 4.0
Master's SunRated ★ 5.0
Good DoctorRated ★ 5.0
Golden TimeRated ★ 5.0
The Queen of OfficeRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.5