Titles you rated
The Hitman's BodyguardRated ★ 3.0
Memoir of a MurdererRated ★ 3.5
Train to BusanRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.5
Anarchist from ColonyRated ★ 4.0
The Battleship IslandRated ★ 3.5
A Taxi DriverRated ★ 5.0
The Divine MoveRated ★ 3.5
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.5
LucyRated ★ 3.0
The Maze RunnerRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 4.0
Taken 3Rated ★ 4.0
Night at the Museum: Secret of the TombRated ★ 3.5
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 3.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
The Imitation GameRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 3.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0