Series
Ratings
30
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 3.5
StrangerRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 3.5
Another Miss OhRated ★ 4.5- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
TunnelRated ★ 3.5
GoblinRated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
SignalRated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 4.0
GhostRated ★ 3.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 3.0
Jewel in the PalaceRated ★ 5.0
PastaRated ★ 4.0
The Greatest LoveRated ★ 4.5
Master's SunRated ★ 3.0
Coffee PrinceRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
On AirRated ★ 4.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 4.0