Series
Ratings
28
Tree With Deep RootsRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.5
PastaRated ★ 3.0
Rustic PeriodRated ★ 3.5- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 2.5
Reply 1994Rated ★ 3.0
Reply 1988Rated ★ 3.5
Reply 1997Rated ★ 3.0
Hur JunRated ★ 4.0
Stairway to HeavenRated ★ 4.0
Winter SonataRated ★ 3.0- Merry MaryRated ★ 3.0
City HallRated ★ 3.5- BodyguardRated ★ 3.5
SignalRated ★ 4.5
SkinsRated ★ 4.5
SkinsRated ★ 3.5
Ms. MarvelRated ★ 2.5
She-Hulk: Attorney at LawRated ★ 3.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0