Titles you rated
JumanjiRated ★ 3.5
Top GunRated ★ 3.5
UpRated ★ 3.0
Sister ActRated ★ 3.5
Comrades: Almost a Love StoryRated ★ 3.0
The PianoRated ★ 3.0
GhostbustersRated ★ 4.0
Dances with WolvesRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
The MythRated ★ 2.5
When Harry Met Sally...Rated ★ 4.5
National Treasure: Book of SecretsRated ★ 2.0
The ReaderRated ★ 3.5
Tears in the AmazonRated ★ 3.0- Take OffRated ★ 2.5
Kick-AssRated ★ 3.0
Joint Security AreaRated ★ 3.5
The Legend of the SwordsmanRated ★ 4.5
A Chinese Odyssey Part Two: CinderellaRated ★ 4.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 4.0