Series
Ratings
600
AsuraRated ★ 3.5- HUNTER×HUNTERRated ★ 3.5
- Kodoku no Gurume Haishin Original 2~Goro Genin Mamire~Rated ★ 3.0
Light of My LionRated ★ 3.5
Hot SpotRated ★ 4.0
Genie, Make a WishRated ★ 3.0- 원피스 3기Rated ★ 4.0
- 원피스 2기Rated ★ 3.5
One PieceRated ★ 3.5- すいかRated ★ 4.0
Shin AtashinchiRated ★ 3.0
The Summer Hikaru DiedRated ★ 4.0- HUNTER×HUNTERRated ★ 3.0
Chainsaw ManRated ★ 3.0
Haikyu!! To the TopRated ★ 4.0
SPY x FAMILY Season 2Rated ★ 4.0
Toilet-Bound Hanako-kun 2Rated ★ 3.0
Otomen ~Natsu~Rated ★ 1.5- 아따맘마 리마스터Rated ★ 3.0
Nagi's Long VacationRated ★ 4.0