Titles you rated
Black PantherRated ★ 3.5
Little ForestRated ★ 4.5
Detective K: Secret of the Living DeadRated ★ 0.5
Maze Runner: The Death CureRated ★ 3.5
Thelma & LouiseRated ★ 4.0
The Sound of a FlowerRated ★ 1.5
Thor: RagnarokRated ★ 3.5
CocoRated ★ 5.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.5
1987: When the Day ComesRated ★ 4.5
Steel RainRated ★ 2.5
Home AloneRated ★ 3.5
The UnjustRated ★ 2.5
Too Beautiful to LieRated ★ 2.0
Notting HillRated ★ 3.0
He's Just Not That Into YouRated ★ 2.5
Very Good GirlsRated ★ 2.0
No RegretRated ★ 1.0
PajuRated ★ 2.0
The MayorRated ★ 2.0