Movies
Ratings
453
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
One Battle After AnotherRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 4.0
Look BackRated ★ 4.5
Handsome GuysRated ★ 3.5
BLUE GIANTRated ★ 3.5
Don't Look UpRated ★ 4.5
Concrete UtopiaRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 5.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.0
The FabelmansRated ★ 4.0
The AviatorRated ★ 4.5
Richard JewellRated ★ 2.0
Cry MachoRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 5.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.5- ChameleonRated ★ 4.0