Titles you rated
Now You See MeRated ★ 5.0
Summer WarsRated ★ 4.0
The HostRated ★ 3.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 4.0
Finding NemoRated ★ 1.0
FrozenRated ★ 5.0
World War ZRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 4.0
Man on the EdgeRated ★ 2.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 1.0- D-WarRated ★ 5.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 4.0
JumperRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 2.0
The Grand HeistRated ★ 3.0
QuickRated ★ 4.0
JumanjiRated ★ 5.0
Sherlock HolmesRated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0