Movies
Ratings
133
SerendipityRated ★ 3.5
The Butterfly EffectRated ★ 3.0
Resident Evil: AfterlifeRated ★ 3.5
The Sorcerer's ApprenticeRated ★ 3.0
TitanicRated ★ 4.0
Red Cliff Part IIRated ★ 4.0
Death Note: The Last NameRated ★ 3.5
Kung Fu PandaRated ★ 2.5
Kung Fu Panda 2Rated ★ 2.5
Mrs. DoubtfireRated ★ 2.5
A Chinese Odyssey Part One: Pandora's BoxRated ★ 3.0
HulkRated ★ 2.5
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 3.5
Love 911Rated ★ 4.0
HellboyRated ★ 2.5
Before SunsetRated ★ 4.0
Paradise MurderedRated ★ 3.0
Late AutumnRated ★ 2.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
Ocean's ElevenRated ★ 3.5