Titles you rated
Train to BusanRated ★ 3.5
Me Before YouRated ★ 4.5- Proof of InnocenceRated ★ 4.0
A Dirty CarnivalRated ★ 4.0
The HuntRated ★ 5.0
TraffickersRated ★ 4.0
TwentyRated ★ 3.5
VeteranRated ★ 5.0
The Accidental DetectiveRated ★ 4.0
The Advocate: A Missing BodyRated ★ 4.0
The PhoneRated ★ 3.5
The PriestsRated ★ 3.5
Inside MenRated ★ 4.5
A Violent ProsecutorRated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 5.0
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 0.5
Captain America: Civil WarRated ★ 5.0
HelplessRated ★ 4.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 2.5
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 4.0