Titles you rated
The First GraderRated ★ 5.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 5.0
The Informant!Rated ★ 5.0
The IncrediblesRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
Fantastic FourRated ★ 3.0
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 5.0- Almost CheRated ★ 5.0
Finding NemoRated ★ 4.0
Monsters UniversityRated ★ 5.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 5.0
The SpongeBob SquarePants MovieRated ★ 5.0
Despicable MeRated ★ 5.0
X-Men: First ClassRated ★ 5.0
Star Wars: The Clone WarsRated ★ 5.0
Children of HeavenRated ★ 5.0
Arthur ChristmasRated ★ 4.0
The WolverineRated ★ 5.0
Lara Croft Tomb Raider: The Cradle of LifeRated ★ 5.0
Ghost Rider: Spirit of VengeanceRated ★ 5.0