Titles you rated
The Last Exorcism Part IIRated ★ 3.0
The Italian JobRated ★ 2.0
Ocean's ElevenRated ★ 2.0
The ExpendablesRated ★ 4.0
The ClientRated ★ 3.0
Horror Stories 2Rated ★ 2.0
50 First DatesRated ★ 4.0
RedRated ★ 3.0
CommitmentRated ★ 2.0
Blood and TiesRated ★ 2.0
The Texas Chainsaw Massacre: The BeginningRated ★ 3.0
Cold EyesRated ★ 3.0
Fists of LegendRated ★ 3.0
Love FictionRated ★ 1.0
MontageRated ★ 4.0
Black SwanRated ★ 1.0
Ong Bak 2Rated ★ 2.0
TakersRated ★ 2.0
The Matrix ReloadedRated ★ 2.0- All Bark No BiteRated ★ 3.0